Αίθουσες: Υπόλοιπη Ελλάδα

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

  • ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

    Ενωμένες Πατούσες

    Pets United

    Ράινχαρντ Κλους

    3 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 2
    (Μεταγλωττισμένο) Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 18.20, Σάβ, Κυρ: 16.10, 18.20

    Η Γκουβερνάντα

    The Turning

    Φλόρια Σιγκισμόντι

    2 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 3
    Πέμ έως Τετ: 23.30
    ΑΙΘΟΥΣΑ 1
    Πέμ έως Τετ: 18.10, 20.20, 22.30

    Cats

    Τομ Χούπερ

    3 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 4
    Πέμ έως Τετ: 18.30, 20.50, 23.10

    1917

    Σαμ Μέντες

    7 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 5
    Πέμ έως Τετ: 17.30, 20.00, 22.30
    ΑΙΘΟΥΣΑ 3
    Πέμ έως Τετ: 21.00

    Ευτυχία

    Αγγελος Φραντζής

    6 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 7
    Πέμ έως Τετ: 17.00, 19.30, 22.10

    Bad Boys for Life

    Αντίλ Ελ Αρμπί, Μπιλάλ Φαλάχ

    5 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 6
    Πέμ έως Τετ: 22.00

    Τζότζο

    Jojo Rabbit

    Τάικα Γουαϊτίτι

    7 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 8
    Πέμ έως Τετ: 17.20, 19.50, 22.20

    Playmobil: Η Ταινία

    Playmobil: The Movie

    Λίνο ΝτιΣάλβο

    2 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 6
    (Μεταγλωττισμένο) Πέμ έως Τετ: 17.10

    ...Για Πάντα

    Γιάννης Παπαδάκος

    2 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 2
    Πέμ έως Τετ: 20.30, 22.50

    Ντούλιτλ

    Dolittle

    Στίβεν Γκέιγκαν

    4 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 3
    (Μεταγλωττισμένο) Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 18.40, Σάβ, Κυρ: 16.20, 18.40
  • ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΠΡΩΗΝ STER

    Cats

    Τομ Χούπερ

    3 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 6
    Πέμ έως Τετ: 19.30, 21.50

    Ευτυχία

    Αγγελος Φραντζής

    6 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 2
    Πέμ έως Τετ: 20.30
    ΑΙΘΟΥΣΑ 11
    Πέμ έως Τετ: 22.00

    Bad Boys for Life

    Αντίλ Ελ Αρμπί, Μπιλάλ Φαλάχ

    5 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 5
    Πέμ έως Τετ: 20.20, 22.50

    Ντούλιτλ

    Dolittle

    Στίβεν Γκέιγκαν

    4 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 5
    (Μεταγλωττισμένο) Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 18.00, Σάβ: 15.40, 18.00, Κυρ: 13.20, 15.40, 18.00

    1917

    Σαμ Μέντες

    7 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 1
    Πέμ έως Τετ: 20.00, 22.30

    Ενωμένες Πατούσες

    Pets United

    Ράινχαρντ Κλους

    3 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 2
    (Μεταγλωττισμένο) Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 18.30, Σάβ: 16.30, 18.30, Κυρ: 12.30, 14.30, 16.30, 18.30

    Τζότζο

    Jojo Rabbit

    Τάικα Γουαϊτίτι

    7 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 9
    Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 17.30, 19.50, Σάβ, Κυρ: 15.10, 17.30, 19.50
    ΑΙΘΟΥΣΑ 4
    Πέμ έως Τετ: 22.40
    ΑΙΘΟΥΣΑ 7
    Πέμ έως Τετ: 21.20

    Ντούλιτλ

    Dolittle

    Στίβεν Γκέιγκαν

    4 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 3
    (Μεταγλωττισμένο) Σάβ: 16.40, Κυρ: 12.00, 14.20, 16.40

    1917

    Σαμ Μέντες

    7 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 8
    Πέμ έως Τετ: 18.40, 21.10

    Ευτυχία

    Αγγελος Φραντζής

    6 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 3
    Πέμ έως Τετ: 19.00

    Μετα-Μορφωμένοι Πράκτορες

    Spies in Disguise

    Νικ Μπρούνο, Τρόι Κουέιν

    5 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 4
    (Μεταγλωττισμένο) Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 17.40, Σάβ: 15.20, 17.40, Κυρ: 13.00, 15.20, 17.40

    Playmobil: Η Ταινία

    Playmobil: The Movie

    Λίνο ΝτιΣάλβο

    2 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 1
    (Μεταγλωττισμένο) Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 17.20, Σάβ: 15.00, 17.20, Κυρ: 12.50, 15.00, 17.20

    1917

    Σαμ Μέντες

    7 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 11
    Πέμ έως Σάβ & Δευ έως Τετ: 17.10, Κυρ: 12.10, 14.40, 17.10

    Ενωμένες Πατούσες

    Pets United

    Ράινχαρντ Κλους

    3 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 6
    (Μεταγλωττισμένο) Πέμ, Δευ, Τρί: 17.30, Σάβ: 15.30, 17.30, Κυρ: 13.30, 15.30, 17.30

    Η Γκουβερνάντα

    The Turning

    Φλόρια Σιγκισμόντι

    2 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 10
    Πέμ έως Τετ: 18.50, 21.00, 23.10

    Ψυχρά κι Ανάποδα ΙΙ

    Frozen 2

    Κρις Μπακ, Τζένιφερ Λι

    6 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 7
    (Μεταγλωττισμένο) Πέμ έως Σάβ & Δευ έως Τετ: 17.00, Κυρ: 12.20, 14.50, 17.00

    Ντούλιτλ

    Dolittle

    Στίβεν Γκέιγκαν

    4 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 7
    (Με ελληνικούς υπότιτλους) Πέμ έως Τετ: 19.10
  • VILLAGE WORLD @ MEDITERRANEAN COSMOS

    Η Γκουβερνάντα

    The Turning

    Φλόρια Σιγκισμόντι

    2 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 5
    Πέμ έως Δευ & Τετ: 19:50, 22:00, 00:10, Τρί: 00.10

    Jumanji: Η Επόμενη Πίστα

    Jumanji: The Next Level

    Τζέικ Κάσνταν

    4 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 9 COMFORT
    (Με ελληνικούς υπότιτλους) Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 21.45, Σάβ, Κυρ: 22.15

    Ουπς! Ο Νώε Εφυγε...

    Oops… Noah is Gone!

    Τόμπι Γκένκελ, Σον ΜακΚόρμακ

    4 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 9 COMFORT
    (Μεταγλωττισμένο) Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 17.00, Σάβ, Κυρ: 17.30
    ΑΙΘΟΥΣΑ 1
    (Μεταγλωττισμένο) Σάβ, Κυρ: 12.30, 14.30
    ΑΙΘΟΥΣΑ 2
    (Μεταγλωττισμένο) Σάβ, Κυρ: 12.00

    Cats

    Τομ Χούπερ

    3 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 1
    Σάβ, Κυρ: 16.30
    ΑΙΘΟΥΣΑ 2
    Πέμ έως Τετ: 21:15, 23:45

    Ευτυχία

    Αγγελος Φραντζής

    6 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 6 V-MAX
    Πέμ έως Τετ: 18:50, 21:45

    1917

    Σαμ Μέντες

    7 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 4
    Πέμ έως Τετ: 19:40, 22:15
    ΑΙΘΟΥΣΑ 7
    Πέμ έως Δευ & Τετ: 23.30

    Ευτυχία

    Αγγελος Φραντζής

    6 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 10 COMFORT
    Πέμ έως Τετ: 20.20
    ΑΙΘΟΥΣΑ 7
    Πέμ έως Δευ & Τετ: 20.50

    Ψυχρά κι Ανάποδα ΙΙ

    Frozen 2

    Κρις Μπακ, Τζένιφερ Λι

    6 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 4
    (Μεταγλωττισμένο) Σάβ, Κυρ: 12.00
    ΑΙΘΟΥΣΑ 3
    (Μεταγλωττισμένο) Σάβ, Κυρ: 13.20, 15.40

    Bad Boys for Life

    Αντίλ Ελ Αρμπί, Μπιλάλ Φαλάχ

    5 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 8
    Πέμ έως Τετ: 20:00, 22:40

    Τζότζο

    Jojo Rabbit

    Τάικα Γουαϊτίτι

    7 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 3
    Πέμ έως Τετ: 18:00, 20:30, 23:00

    Ντούλιτλ

    Dolittle

    Στίβεν Γκέιγκαν

    4 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 2
    (Με ελληνικούς υπότιτλους) Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 18.40, Σάβ, Κυρ: 14:00, 16:20, 18:40
    ΑΙΘΟΥΣΑ 9 COMFORT
    (Μεταγλωττισμένο) Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 19.15, Σάβ, Κυρ: 15.00, 19.15
    ΑΙΘΟΥΣΑ 8
    (Μεταγλωττισμένο) Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 17.30, Σάβ, Κυρ: 12:50, 15:10, 17:30

    Ενωμένες Πατούσες

    Pets United

    Ράινχαρντ Κλους

    3 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 6 V-MAX
    (Μεταγλωττισμένο) Σάβ, Κυρ: 14:10, 16:30

    ...Για Πάντα

    Γιάννης Παπαδάκος

    2 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 1
    Πέμ έως Τετ: 19:00, 21:30

    Ντούλιτλ

    Dolittle

    Στίβεν Γκέιγκαν

    4 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 7
    (Μεταγλωττισμένο) Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 18.30, Σάβ, Κυρ: 13:50, 16:10, 18:30

    Ενωμένες Πατούσες

    Pets United

    Ράινχαρντ Κλους

    3 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 5
    (Μεταγλωττισμένο) Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 17.45, Σάβ, Κυρ: 13:30, 15:40, 17:45

    Jumanji: Η Επόμενη Πίστα

    Jumanji: The Next Level

    Τζέικ Κάσνταν

    4 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 4
    (Με ελληνικούς υπότιτλους) Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 17.00, Σάβ, Κυρ: 14.20, 17.00

    Η Γκουβερνάντα

    The Turning

    Φλόρια Σιγκισμόντι

    2 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 10 COMFORT
    Πέμ έως Τετ: 23.00
    ΑΙΘΟΥΣΑ 7
    Τρί: 19:50, 22:00
  • ΒΑΚΟΥΡΑ

    «Κατηγορώ...!»

    J' Accuse

    Ρόμαν Πολάνσκι

    8 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 1
    Πέμ έως Κυρ & Τρί, Τετ: 19.00

    Οι Δύο Πάπες

    The Two Popes

    Φερνάντο Μεϊρέγιες

    6 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 2
    Πέμ έως Τετ: 19.15

    Joker

    Τοντ Φίλιπς

    8 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 1
    Κυρ έως Τετ: 17.00

    Τζούντι

    Judy

    Ρούπερτ Γκουλντ

    6 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 1
    Πέμ έως Σάβ: 17.00

    Παράσιτα

    Parasite

    Μπονγκ Τζουν-χο

    9 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 2
    Πέμ έως Τετ: 21.30

    Playmobil: Η Ταινία

    Playmobil: The Movie

    Λίνο ΝτιΣάλβο

    2 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 1
    (Μεταγλωττισμένο) Κυρ: 12.30

    1917

    Σαμ Μέντες

    7 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 1
    Πέμ έως Κυρ & Τρί, Τετ: 21.15, Δευ: 19.00

    Ουπς! Ο Νώε Εφυγε...

    Oops… Noah is Gone!

    Τόμπι Γκένκελ, Σον ΜακΚόρμακ

    4 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 1
    (Μεταγλωττισμένο) Κυρ: 11.00

    Η Οικογένεια Ανταμς

    The Addams Family

    Κόνραντ Βέρνον, Γκρεγκ Τίρναν

    3 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 2
    (Μεταγλωττισμένο) Κυρ: 11.00
  • ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ

    Η Αλήθεια

    La Vérité

    Χιροκάζου Κόρε-εντα

    7 στα 10

    Πέμ έως Τετ: 20.10

    Ευτυχία

    Αγγελος Φραντζής

    6 στα 10

    Πέμ & Σάβ έως Τετ: 18.10

    Ντούλιτλ

    Dolittle

    Στίβεν Γκέιγκαν

    4 στα 10

    (Μεταγλωττισμένο) Πέμ & Δευ έως Τετ: 16.15, Σάβ, Κυρ: 14.30

  • ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΝ

    Τζότζο

    Jojo Rabbit

    Τάικα Γουαϊτίτι

    7 στα 10

    Πέμ έως Κυρ & Τρί, Τετ: 18.00, 20.00, 22.00, Δευ: 19.00

  • ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Frances Ha

    Νόα Μπόμπακ

    ΑΙΘΟΥΣΑ 2 - ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ
    Σάβ: 14.00

    Η Αλήθεια

    La Vérité

    Χιροκάζου Κόρε-εντα

    7 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 1
    Πέμ έως Τετ: 18.00, 20.00
  • ΦΑΡΓΚΑΝΗ

    Cats

    Τομ Χούπερ

    3 στα 10

    Πέμ έως Σάβ & Δευ έως Τετ: 20.10, Κυρ: 22.40

    Ντούλιτλ

    Dolittle

    Στίβεν Γκέιγκαν

    4 στα 10

    (Μεταγλωττισμένο) Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 16.10, Σάβ: 14.15

    Ευτυχία

    Αγγελος Φραντζής

    6 στα 10

    Πέμ έως Τετ: 18.00

  • ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

    Ευτυχία

    Αγγελος Φραντζής

    6 στα 10

    Πέμ έως Κυρ: 19.15

  • CINEPLEXX ONE SALONICA

    Ευτυχία

    Αγγελος Φραντζής

    6 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 7
    Πέμ έως Τετ: 20.30

    1917

    Σαμ Μέντες

    7 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 6
    Πέμ έως Τετ: 22.40

    Ντούλιτλ

    Dolittle

    Στίβεν Γκέιγκαν

    4 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 2
    (Μεταγλωττισμένο) Σάβ, Κυρ: 11:50, 14:40, 16:45, 18:50, Τρί: 16.20
    ΑΙΘΟΥΣΑ 4
    (Μεταγλωττισμένο) Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 17.30, Σάβ, Κυρ: 13:00, 15:10, 17:30

    Ενωμένες Πατούσες

    Pets United

    Ράινχαρντ Κλους

    3 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 7
    (Μεταγλωττισμένο) Τρί: 16.40
    ΑΙΘΟΥΣΑ 6
    (Μεταγλωττισμένο) Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 18.10, Σάβ, Κυρ: 11:40, 13:40, 15:50, 18:10

    Jumanji: Η Επόμενη Πίστα

    Jumanji: The Next Level

    Τζέικ Κάσνταν

    4 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 5
    (Μεταγλωττισμένο) Σάβ, Κυρ: 11:30, 14:00, (Με ελληνικούς υπότιτλους) Πέμ, Παρ, Δευ, Τετ: 19.00, Σάβ, Κυρ, Τρί: 16:30, 19:00

    ...Για Πάντα

    Γιάννης Παπαδάκος

    2 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 4
    Πέμ έως Τετ: 19.40

    Η Κατάρα

    The Grudge

    Νίκολας Πες

    3 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 2
    Πέμ έως Τετ: 23.20

    Ευτυχία

    Αγγελος Φραντζής

    6 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 3
    Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 16:50, 19:15, 21:45, Σάβ, Κυρ: 19:15, 21:45

    Playmobil: Η Ταινία

    Playmobil: The Movie

    Λίνο ΝτιΣάλβο

    2 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 7
    (Μεταγλωττισμένο) Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 18.30, Σάβ, Κυρ: 12:20, 16:20, 18:30

    Bad Boys for Life

    Αντίλ Ελ Αρμπί, Μπιλάλ Φαλάχ

    5 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 1 - IMAX
    Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 22.15, Σάβ, Κυρ: 12:00, 22:15
    ΑΙΘΟΥΣΑ 7
    Πέμ έως Τετ: 23.00
    ΑΙΘΟΥΣΑ 6
    Πέμ έως Τετ: 20.15

    1917

    Σαμ Μέντες

    7 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 1 - IMAX
    Πέμ έως Τετ: 17:20, 19:40

    Η Γκουβερνάντα

    The Turning

    Φλόρια Σιγκισμόντι

    2 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 5
    Πέμ έως Τετ: 21.30, 23.30

    1917

    Σαμ Μέντες

    7 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 2
    Πέμ, Παρ & Δευ έως Τετ: 18:40, 21:00, Σάβ, Κυρ: 21.00

    Cats

    Τομ Χούπερ

    3 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 4
    Πέμ έως Τετ: 22.00

    Ουπς! Ο Νώε Εφυγε...

    Oops… Noah is Gone!

    Τόμπι Γκένκελ, Σον ΜακΚόρμακ

    4 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 3
    (Μεταγλωττισμένο) Σάβ, Κυρ: 15.20
  • ΑΠΟΘΗΚΗ ΟΛΘ

    Παράσιτα

    Parasite

    Μπονγκ Τζουν-χο

    9 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 2 - ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ
    Πέμ έως Σάβ: 21.30

    Ευτυχία

    Αγγελος Φραντζής

    6 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 1 - ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ
    Πέμ έως Τρί: 21.30

    Ενα Ψηλό Κορίτσι

    Beanpole

    Καντεμίρ Μπαλάγκοφ

    9 στα 10

    ΑΙΘΟΥΣΑ 1 - ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ
    Πέμ έως Τρί: 19.15
  • ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ

    Ευτυχία

    Αγγελος Φραντζής

    6 στα 10

    Πάρ έως Κυρ: 19.15

Συνεχίζοντας την πλοήγηση σας στο flix.gr, συμφωνείτε στην εγκατάσταση cookies στον υπολογιστή σας. Μάθετε περισσότερα.