![Βενετία 2019: Το αστραφτερό Chanel της Κρίστεν Στιούαρτ](https://media-flix-gr.s3.amazonaws.com/cache/37/30/37306798564b1e5f7efed475f6980259.jpg)
Το «Seberg» του Μπένεντικτ Αντριους βρίσκει την Κρίστεν Στίουαρτ σε μια ακόμη ερμηνευτική πρόκληση - υποδύεται, όπως ομολογούν όλοι καταπληκτικά, την Τζιν Σίμπεργκ, μούσα της Nouvelle Vague λόγω της εμβληματικής εμφάνισής της στο «Με Κομμένη την Ανάσα» του Ζαν - Λικ Γκοντάρ, η οποία πέθανε στα 40 της χρόνια κάτω από μυστηριώδεις συνθήκες.
Η παρουσία της 29χρονης ηθοποιού στη Βενετία υπήρξε πολυαναμενόμενη και η Κρίστεν Στιούαρτ ανταποκρίθηκε με ένα ροζ φούξια αστραφτερό Chanel που έκανε την εμφάνισή της στο κόκκινο χαλί ήδη κλασική.