![O Μπίλι Πόρτερ του «Pose» θα είναι η νεραϊδο-νονά στην live action εκδοχή της «Σταχτοπούτας»](https://media-flix-gr.s3.amazonaws.com/cache/67/f8/67f895bd6fa77aa902ff2dbb6d68b7a0.jpg)
Δεν έχουν περάσει ούτε πέντε χρόνια απ΄όταν η Disney κι ο Κενεθ Μπράνα ζωντάνεψαν ξανά την «Σταχτοπούτα», και τώρα η Sony έχει μια ακόμη εκδοχή στα σκαριά αυτή τη φορά ένα μιούζικαλ με μουσική της Καμιλα Καμπέλο σε μια ιδέα του Τζέιμς Κόρντεν -ο οποίος θα είναι και παραγωγός.
Δείτε ακόμη: Βραβεία Emmy 2019: Η ιστορική νίκη του Μπίλι Πόρτερ
Ολα όμορφα κι όπως τα περιμένεις αλλά το νέο του ότι ο Μπίλι Πόρτερ θα είναι (εκτός απροόπτου) η νεραϊδο-νονά είναι κάτι που αξίζει να περιμένεις. Ο ηθοποιός αποκάλυψη του «Pose» έχει όλη την ενέργεια, το ταλέντο και την αίσθηση του απροσδόκητου που κάνει κάτι τόσο γνώριμο αυτομάτως φρέσκο.
Δείτε επίσης: H πρώτη φωτογραφία της Εμα Στόουν ως Κρουέλα ντε Βιλ